POZNAJ MNIE

people-2569404_640

Hej

Od lat starałam się odnaleźć swoją wymarzoną ścieżkę kariery i połączyć swoje umiejętności i zamiłowania w idealny zawód. Jako ciekawostkę dodam, że 5 lat mieszkałam i uczyłam się w Irlandii, dzięki temu świetnie posługuję się językiem angielskim.

Z wykształcenia jestem technikiem farmaceutycznym, jednak moje doświadczenie bazuje na logistyce.  Przez 6 lat pracowałam w holenderskich korporacjach logistycznych, angażując się w procesy logistyczne i administracyjne. Zaczynałam od pracy na magazynach, poprzez optymalizację procesów i treningi nowych pracowników, zaangażowania w implementacje nowych projektów i systemów, aż do koordynowania pracy biurowej. 

Pomimo satysfakcji z osiągnięć, jakie przez ten okres zdobyłam, odkryłam pragnienie zdobycia czegoś więcej, możliwości rozwoju, nie tylko wykonywania identycznych zadań każdego dnia. Byłam zdeterminowana, aby połączyć pragnienie bycia wolną, niezależną z dynamiczną, napędzającą i rozwijającą mnie pracą podczas podróżowania. I tak o to jestem, stworzyłam kwintesencje życia prywatnego i zawodowego. Wspieram przedsiębiorców różnych branż w rozwijaniu i usprawnianiu ich działalności, jako wirtualna asystentka.

Będąc w Twoich butach, rozumiem złożoność prowadzenia firmy i osiągania sukcesu. Twoim głównym celem powinno być rozwijanie działalności i czerpanie korzyści z pracy. Zajmowanie się zapleczem powinno być powierzone komuś innemu, jak np. mi. Jako Twoja wirtualna asystentka będę wspierać Cię w tych zadaniach, na które Ty nie powinieneś marnować swojej energii.

Gwarantuję!

Zaangażowanie
Pasję
Satysfakcję

ZACZNIJMY JUŻ DZIŚ!

Zapraszam Cię na wstępną rozmowę, aby lepiej się poznać i omówić współpracę. Wspólnie pozbędziemy się Twojego bólu głowy.