Nazywam się Małgorzata Ryś

Projektuje strony internetowe na platformie WordPress.

Moje ulubione projekty to te, które pomagają przedsiębiorczym kobietom ożywić ich obecność w sieci i rozwijać biznes na autopilocie, bez rozbijania banku.

To odpowiedni czas na rozwój Twojego biznesu.

Projektowanie stron internetowych NIE jest moim bocznym zajęciem, to moja praca, którą uwielbiam. Kiedy tworzę stronę internetową, to Ty jako Klient jesteś moim głównym celem.

Strona internetowa to coś więcej niż ładna twarz Twojej firmy. To szansa na zaangażowanie klientów i usprawnienie procesu pracy, dzięki czemu spędzasz mniej czasu na pracy w firmie, a więcej na pracy nad nią – aby się rozwijać.

cozy-girls-apartment-PBGBUKC-min

Prywatnie

Mam holistyczne podejście do życia. Nie rozdzielam biznesu od życia prywatnego. bo obie te rzeczy to ja.

W 2019 roku, zrezygnowałam z pracy w korporacji, wyprowadziłam się z Holandii i teraz zwiedzam świat. Tworzenie stron i indywidualna współpraca z Klientami umożliwia mi łączenie obowiązków z przyjemnościami. Fakt, że jest swoim własnym szefem pozwala mi na to, aby dostosowywać godziny pracy tak jak tego potrzebuję ja i mój Klient.

To gdzie obecnie mieszkam możesz zobaczyć na moim Instagramie.

Dlaczego webdesign?

Na dość długi okres zapomniałam o tym, że fascynuje mnie design i tworzenie. Za dziecka bardzo lubiłam grę The Sims (zakładam, że znasz tę grę).

Przesiadywałam długie godziny planując, projektując na kartce, a później budując domy dla Simów. Co prawda nie zostałam architektką, ale właśnie tę pasje przekułam na projektowanie i budowanie stron internetowych.

W pierwszej 5 moich talentów mam budowanie relacji, a praca jako webdesigner doskonale z tym współgra.

Nadszedł czas, abyś przestała tracić klientów z powodu źle zaplanowanej, pozbawionej wizji strony internetowej i rozpoczęła transformację biznesową.