CZEŚĆ! NA IMIĘ MAM GOSIA

Wspieram przedsiębiorców w ich działaniach biznesowych, jako wirtualna asystentka. Od stycznia 2020 roku mieszkam w Azji i rozwijam się zawodowo, jednocześnie spełniając marzenia.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją działalność i już teraz zdajesz sobie sprawę z tego, że nie możesz zrobić wszystkiego sam, czy już posiadasz świetnie prosperującą działalność, jednak zabrakło Ci mocy przerobowych, aby rozwijać ją dalej. Wyręczę Cię w obowiązkach z zaplecza Twojej działalności, tak byś Ty mógł skupić się na najważniejszym, czyli wznoszeniu biznesu na wyższy poziom.

4 ETAPY DO WSPÓŁPRACY

Jako wirtualna asystentka jestem Twoim zdalnym współpracownikiem i codziennie wspieram Cię w działaniach Twoich i Twojej firmy. Ty płacisz mi tylko za faktycznie przepracowane godziny pracy, które rejestruję za pomocą programu do mierzenia czasu pracy.

Kontakt ze mną

Etap nie do pominięcia. Zarezerwuj termin darmowej konsultacji za pomocą systemu rezerwacji, który znajdziesz na stronie 'kontakt' lub naciskając przycisk poniżej. Możesz też wysłać do mnie tradycyjny e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

Konsultacja

Podczas konsultacji przede wszystkim się poznamy i określimy czy nadajemy na tych samych falach. Określimy, jaki masz problem i ustalimy plan działania wraz z terminem realizacji. Przeprowadzę Ci także przez proces rozpoczęcia współpracy i wytłumaczę wszystkie wątpliwości.

Formalności

Po konsultacji wyślę Ci podsumowanie rozmowy wraz z ofertą. Jeżeli zdecydujemy się podjąć współpracę, otrzymasz komplet wymaganych dokumentów do podpisu elektronicznego.

Realizacja zadań

Po dopełnieniu formalności przystępuję do realizacji zadań. Jest to dla nas początek niesamowitej współpracy 🙂

Zapraszam Cię na wstępną rozmowę, aby się poznać i omówić współpracę. Wspólnie pozbędziemy się Twojego bólu głowy.

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI

Małgosia to świetna profesjonalistka, która nie poddaje się kiedy po drodze napotyka jakieś trudności. Mimo jakichś trudności pomogła mi rozwiązać problem automatyzacji. Zaimponowało mi, że sama wzięła sprawy w swoją klawiaturę. Jeśli szukasz kogoś, komu chcesz oddać część swoich zadań to Małgosia jest świetną osobą do specjalnych akcji
Agnieszka Taranowicz
Life Coach | Ajurweda
Odkąd Małgosia pojawiła się w moim życiu zawodowym, odzyskałam równowagę i frustracja spowodowana nadmiarem obowiązków odeszła w niepamięć. Pomoc ze strony Gosi niesamowicie odciążyła mnie z wielu spraw, których załatwianie przyprawiało mnie o ból głowy. Teraz po długim dniu pracy mam w końcu czas na zastanowienie się jak rozwinąć skrzydła w swojej branży i co mogę jeszcze ulepszyć i wiem, że jest Gosia, która mi pomoże w tym zadaniu i skoordynuje cały proces wprowadzania zmian. Z całkowitą pewnością mogę polecić Małgosię jako wirtualną asystentkę!
Sandra Sommerfeld
CEO Beauty Lounge | Stylistka
Małgosia jest wspaniałą Wirtualną Asystentką. Bardzo zaangażowaną w swoją pracę, dokładną i proaktywną. Przedstawia swoje pomysły, jest kreatywna, zależy jej na tym, żeby jej praca miała, jak największą wartość. Można na nią liczyć również w sytuacjach kryzysowych, kiedy potrzebne jest pilne działanie. Bardzo polecam Małgosię!
Kasia Racisz
CEO, Project Manager
.